fabryka-zniczy.pl

Pod tym adresem internetowym (fabryka-zniczy.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne właściwą domenę, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich uwag. Za darmo skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!