fabryka-zniczy.pl

Pod tym adresem internetowym (fabryka-zniczy.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy na pewno właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy fotografie z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich sugestii. Za darmo zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to łatwo zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!